27 شهریور ، 1402

با مراکز خرید مارماریس اشنا شوید

نتسل مارینا Netsel Marina :نتسل مارینا هم یکی از مجلل‌ترین و بهترین مراکز خرید مارماریس ترکیه به حساب می‌آید و به خاطر کالاهای لوکس و تنوع فراوان اجناسی که دارد، بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود فرا می‌خواند. اگر می‌خواهید حسابی پول خرج کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به نتسل مارینا بزنید؛ چون اکثر برندهای مشهور پوشاک در این مرکز خرید شعبه دارند.

گراند بازار یا چارشی carsi Market : گرند بازار مارماریس برای همه بازدید کنندگان مارماریس بسیار معروف است؛ چون بزرگ‌ترین مرکز خرید این شهر است و بیشتر مردم آن را به نام بازارچارشی هم می‌شناسند. این بازار که در قلب مارماریس قرار گرفته، هر روز هزاران نفر را به خود جذب می‌کند.

چهارشنبه بازار ایچملر Icmeler : ایچملر یکی از بهترین شهرهای ساحلی است که گردشگران زیادی به آن می‌روند. مغازه‌های زیادی در امتداد ساحل وجود دارد که می‌توانید با رفتن به آن‌ها سوغاتی‌های زیبا و هدایای محشری برای عزیزان خود تهیه کنید.برخی از بازارهای سیار هم در ایچملر قرار دارند که چهارشنبه‌ها برپا می‌شوند و در آن لوازم سنتی و دستباف زیبایی به فروش می‌رسد.

مرکز خرید پوینت Point Center : یکی از بهترین مراکز خرید مارماریس مرکز خرید پوینت است که در خیابان اصلی  قرار دارد برای همین گردشگران به راحتی می‌توانند به این مرکز خرید بیایند و خرید کنند. این مرکز خرید دارای ۴۰ مغازه است که همه اجناس این مغازه‌ها محصولاتی با برندهای متنوع است. در مرکز خرید پوینت یک سینما هم وجود دارد که مشتریان می‌توانند از آن استفاده کنند، همچنین در طبقه بالای این مرکز خرید رستورانی دایر است که غذاهای خوشمزه‌ و انواع فست فود‌ها را در منوی خود دارد.


بلو پورت مال Blue Port Mall : بلو پورت مال یک مرکز خرید شیک با معماری زیبا است که از بهترین مراکز خرید مارماریس نام برده می‌شود. در ابتدای ورود به این مرکز خرید با حوض آب فیروزه‌ای با فواره‌های خروشان آب روبرو می‌شوید. مرکز خرید پورت مال مغازه‌های متنوع زیادی دارد که برخی از آن‌ها گران‌فروش هستند؛ پس توصیه می‌کنیم به محض وارد شدن به این مرکز خرید چیزی نخرید با کمی گشت و گذار در این بازار می‌توانید کالاهایی با قیمت مناسب پیدا کنید.

در ضمن برندهای مودا . ال سی وایکیکی و کتون و بسیاری دیگر از برندهای در خیابان اصلی مارماریس قرار دارد که در حینن قدم زدن در کنار ساحل می تونید از خرید لذت ببرید ایا تا به حال به مارماریس سفر کردید لطفا با ما به اشتراک بگذارید

برای مشاهده تورهای مارماریس روی لینک زیر کلیک کنید .

تورهای مارماریس 


ناشر: آژانس مسافرتی شباویز پرواز
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR