سفر به سرزمین توپولوهای بامزه

مطالب خواندنی 07 بهمن ، 1395 5 دقیقه

با شور و هیجانی مثال زدنی باز هم دست پر آمده ایم. می خواهیم توشه ی سفر ببندیم به یکی از دل انگیز ترین مکان های دنیا، تفریح کرده و اوقات خوشی را در آن جا سپری کنیم. خود را برای سفر مجازی دل انگیزی به مرکز حفاظت از پانداها در استان سیچوآن چین آماده کنید.

PANDA2


سیاه و سفیدند، جثه ی بزرگی دارند با دلی مهربان، و البته با نمک اند. این ها صفاتی هستند که این حیوانات در گذشت زمان به نام خود رقم زدند. خود را کنارشان تصور کن. چه حسی از نوازششان خواهی داشت؟ بی شک در کنار موجودی بامزه، دلنشین و خوش خلق اوقاتی لذت بخش رقم می خورد. اندام بزرگش و نام خرسی با خود یدک می کشد این بار به معنای درندگی نیست. او روحیه ای بسیار حساس و ظریف دارد و برای کنارش بودن باید به تو اعتماد کند تا دستت را بگیرد و دوستت شود؛ دوستی وفادار. حال با آسودگی خاطر به تماشای بازیگوشی هایشان بنشین و از طبیعت زیبای اطراف پارک لذت ببر.

9_2

اما در انتها به تصاویری جدید بر خواهی خورد. در این پارک با پانداهای قرمز هم آشنا می شوی. در حال شیطنت و بازی گوشی با یکدیگر هستند. پانداهای قرمز! آیا تاکنون شناختی از این گونه پاندا داشته ای؟

7_2

این پارک جهت جلوگیری از انقراض نسل این دو حیوان جذاب در کشور چین ساخته شده است و البته بسیار موفق عمل کرده، زیرا که تعداد این حیوانات را به حد متناسبی در کره زمین رسانده است.
این حیوان آرام  اغلب از برگ گیاهان بامبو برای تغذیه استفاده می کند البته دیگر گیاهان و محصولاتی مانند گوشت پرندگان و جوندگان و تخم مرغ و عسل نیز می توانند در سبد غذایی آن ها جای گیرند.

منبع : کارناوال

مشاوره رایگان