تور کوش آداسی

pathIcon
ایران ایر
تور کوش آداسی مهر ماه
clock 6 شب
calender 1402/07/02
از 13,990,000 تومان
قسطی
pathIcon
ایران ایرتور
تور کوش آداسی ویژه مهر ماه
clock 6 شب
calender 1402/07/05
از 15,550,000 تومان
قسطی

تور کوش آداسی

کوش اداسی نامی که برازنده این شهر زیبا در جنوب غربی کشور ترکیه در تزدیکی سومین شهر بزرگ ترکیه یعنی ازمیر می باشد، جزیره پرندگان با 120 هزار جمعیت یکی دیگر از شیباترین شهرهای ساحلی کشور ترکیه با اب و هوایی عالی در کنار دریای اژه جا خوش کرده شهری با فاصله 50 دقیقه از شهر زیبای ازمیر و دسترسی راحت به شهر مارماریس، بدروم و چشمه دارد.

تاریخ شهر کوش آداسی

به جرعت اگر تاریخ قالبی داشت برای معرفی حتما ان قالب کوش اداسی خواهد بود یکی از قدیمیترین شهرهای دنیا به نام افسوس با قدمتی طولانی در کنار شهر کوش اداسی خود نمایی می کند. خانه حضرت مریم و معبد ارتمیس از دیگر مکان های تاریخی شهر کوش اداسی می باشد.

چگونه به کوش اداسی سفر کنیم

بهترین راه سفر به شهر کوش اداسی از طریق فرودگاه شهر ازمیر به نام ادنان مندرس می باشد این فرودگاه بین اامللی همه روز پذیرای پروازهای بسیار از نقاط مختلف دنیا می باشد. شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز با در اختیار داشت پروازهای مستقیم به شهر ازمیر در کلیه فصول بهترین راه رسیدن به کوش اداسی می باشد.

هتلهای شهر کوش اداسی 

در شهر کوش اداسی هتلهای بسیار زیادی برای اقامت مسافران در نظر گرفته شده که در نوع خود هتل های بسیار زیبا و راحت می باشد. از جمله این هتلهای خوب در شهر کوش اداسی می توان به هتلهای کروماد افسوس، اکوا فانتزیا، پالم وینگز افسوس، پاین بی، رامادا ریزورت، لبلو فانتسیا، سی لایت، می باشد. تقریبا اکثر هتلهای این شهر ساحلی با خدمات صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی می باشد. شما می توانید بهترین نرخ های هتلهای کوش اداسی رو از شباویز پرواز بخواهید.

خدمات تور کوش اداسی

خدمات شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز برای تورهای کوش اداسی پرواز رفت و برگشت به مقصد فرودگاه ازمیر، ترانسفر فرودگاهی، اقامت در هتل همراه صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی و لیدر فارسی زبان می باشد شما می توانید تمام این موارد را بصورت پرواز تک و یا هتل تک از ما تهیه فرمائید.

مراکز خرید شهر کوش اداسی 

شهر کوش اداسی بهشت خرید برای مسافرانی هست که قصد یک مسافرت همراه با خرید داشته باشند می باشد. مرکز خرید اومه یک مرکز خرید بزرگ در شهر کوش اداسی می باشد در ضمن در منطقه مارینای شهر کوش اداسی مغازهای زیادی برای خرید موجود است فروشگاه بزرگ کیپا هم از دیگر مراکز خرید شهر کوش اداسی است در ضمن اگر حوسه داشت باشید در فاصله نیم ساعتی از شهر کوش اداسی یک سیر مغازه اوت لت وجود دارد که شما می توانید یک خرید خوب و مقرون به صرفه داشته باید و درضمن با استفاده از شهر ازمیر یک همانند استانبول مراکز خرید بسیار زیادی در ان هست استفاده کنید.

فاصله کوش اداسی از شهرهای نزدیک

  • فاصله کوش اداسی با ازمیر 1 ساعت می باشد
  • فاصله کوش اداسی از شهر مارماریس 2:30
  • فاصله کوش اداسی از شهر بدروم 2:30
    فاصله کوش اداسی از چشمه 1:30

تورهای تفریحی کشو اداسی 

در سفر به کوش اداسی به شما پیشنهاد می کنم در اولین قدم حتما و حتما از شهر افسوس و خانه حضرت مریم دیدن کنید. تورهای کشتی که بصورت روزانه انجام میشودو تور بزرگترین پاک ابی شهر کوش اداسی با نام ادالند نیز توصیه می شود. و در اخر هر شب قدم زدن در مارینا و خیبان بارباروس و کاروانسرای قدیمی شهر کوش اداسی لذت ببرید.

تورهای ارزان کوش اداسی 

شباویز پرواز با ارائه و در اختیار داشتن هتلهای گارانتی در شهر کوش اداسی بهترین نرخ ها رو برای شما در نظر گرفته است . شما می توانید بروز ترین نرخ های ما را از سایت (www.shabaviztour.com) تهیه کنید و یا با کارشناسان ما از ساعت 9 صبح تا 18 عصر و بعد از ان با مبایل پشتبان دفتر ما تماس بگیرید.
021-52916
09123219626
09124382619

تورهای نوروزی شهر کوش اداسی 

کوش اداسی جزوه شهرهایی هست که در تمام فصول پذیرایی مسافران زیاد از اقصا نقاط دنیا می باشد و شرکت خدمات مسافرتی شباویز در نوروزهم با در دست داشتن بهترین هتلها با برنا مه های ویژه نوروزی بهترین نوروز را برای شما رقم خواهد زد.

سوالات متداول

6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR