12 اسفند ، 1396

مراکز خرید کوش آداسی

شهر کوش آداسی جز بهترین مکان ها برای خرید است با تعداد بیشماری از فروشگاه و مغازه که همانند مراکز خرید بزرگ می باشند. شما می توانید هرچه که می خواهید را در مراکز خرید کوش آداسی پیدا کنید . البته مراقب باشید انواع برند های قلابی هم در این مراکز پیدا می شود. از جمله مواردی که می توانید بخرید به موارد زیر اشاره می کنیم:

لباس ، فرش ، جواهرات ، سرامیک ، وسایل آرایشی و بهداشتی ، لباس کودک ، چای سبز ، کیف و کفش چرم ، کت چرم و ...

مغازه های بازارهای کوش آداسی هر روز باز هستند و ممکن خیلی از آنها تا دیر وقت هم باز بمانند. پول رایج کشور ترکیه لیر می باشد ولی کسانی که دارای کارت های اعتباری VISA , EURO , USD , MASTERCARD , TRAVELERS CHEQUE  ... می باشند می توانند از کارت اعتبار خود استفاده کنند و نیازی به تغییر واحد پول ندارند.

کوش آداسی مراکز خرید متنوع و مدرن و سنتی زیادی دارد مثل بازار بزرگ ، بازار شرقی ، بازار کوش آداسی ، جمعه بازار و ...

مرکز خرید سوکه kusadasi , soke shopping center

بهترین خریدهای خود را در سفر به کوش آداسی ترکیه می توانید از مرکز خرید سوکه انجام دهید و از سفر ترکیه لذت ببرید . مسافرین عزیز می توانید با استفاده از دلموش های به منطقه سوکه بروید و خرید کنید . البته بدانید که باید در دو مسیر دلموش سوار شوید و به این منطقه بروید. خرید از آوت فکتوری بسیار مقرون به صرفه است زیرا که می توانید از تخفیف های چشم گیر آن استفاده کنید.

novoda_soke_مراکز خرید شهر کوش آداسی_معرفی مراکز خرید شهر کوش اداسی_شهر کوش اداسی_تورهای کوش اداسی_تور کوش اداسی_گشت شهری کوش آداسی_شهر کوش اداسی و تورهای کوش اداسی در سایت شباویز پرواز _شباویز پرواز مجری مستقیم تورهای کوش آداسی novada_outlet_مراکز خرید شهر کوش آداسی_معرفی مراکز خرید شهر کوش اداسی_شهر کوش اداسی_تورهای کوش اداسی_تور کوش اداسی_گشت شهری کوش آداسی_شهر کوش اداسی و تورهای کوش اداسی در سایت شباویز پرواز _شباویز پرواز مجری مستقیم تورهای کوش آداسی

مرکز خرید کاله ایچی kus shopping center kusadasi

این مرکز خرید معروف کوش آداسی به نام کوش واقع در محله کاله ایچی است، فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود 40 دقیقه است.

مرکز خرید مدا آنتیلوپ moda antilop shopping kusadasi

در این مکان می توانید وسایل چرمی مورد نیازتان از جمله انواع کیف ، کت ، پالتو و کفش را تهیه کنید . این مرکز خرید از مراکز خرید کوش آداسی است که ویژه می باشد .

kusadasi_mall_shabavizparvaz_02

kusadasi_mall_shabavizparvaz_03

kusadasi_mall_shabavizparvaz_04

kusadasi_mall_shabavizparvaz_01

تور کوش آداسی_تورهای کوش آداسی_تور کوش آداسی تابستان _تورهای کوش آداسی نوروز _تورهای کوش آداسی بهار_شباویز پرواز مجری مستقیم تورهای کوش آداسی: 88610830


ناشر: آژانس مسافرتی شباویز پرواز
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR