هتل‌های مارماریس

هتل های مارماریس

برای سفر به مارماریس راه های مختلفی وجود دارد چون این شهر زیبا درنزدیک بسیاری از شهرها و راه های ارتباطی هوایی و زمینی می باشد.بهترین راه رسیدن به مارماریس 3 فرودگاه بین المللی ازمیر، بدروم و فرودگاه دالامان می باشد

که فرودگاه دالامان با فاصله ی 90 کیلومتری از مرکز شهر مارماریس بهترین و راحت ترین راه برای این شهر می باشد.

سالها بود که تورهای شهر مارماریس از طریق فرودگاه ازمیر انجام میشد و در این 2 سال اخیر با اجرای پروازهای مستقیم به فرودگاه دالامان این امکان بسیار عالی برای مسافرین این شهر محیا شده است.

دلیل انتخاب این فرودگاه مدرن نزدیکی آن به شهر مارماریس و شهر زیبای فتیه و امکانات بی شمار در این فرودگاه با رستوران های متعدد، کافی شاپ، فری شاپ و امکان دسترسی بسیار آسان با اتوبوس های مخصوص این فرودگاه به شهرهای نزدیک است.

شهر مارماریس دارای هتل های بسیار زیادی از هتل های آپارتمان تا هتل های لوکس پنج ستاره که بساری از این هتل ها به صورت خدمات کامل همراه با صبحانه، ناهار،شام و نوشیدنی می باشد.

از جمله هتل های لوکس و 5 ستاره شهر زیبای مارماریس می توان به هتل اورکا لوتوس، گرند یازجی کلاب توربان، گرین نیچر دیاموند و یک از لوکس ترین هتل های شهر مارماریس هتل هیلتون دالامان که از خدمات فوق العاده ویژه برای مسافرین می باشد

برای دیدن اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

تور مارماریس ترکیه لحظه آخری و ارزان قیمت | شباویزپرواز (shabaviztour.com)


6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR