تور مارماریس

تور مارماریس

شاید اگر اغراق نباشد می توان شهر مارماریس رو بهشت ترکیه خواند کوهای سر به فلک کشید در کنار دریای زیبای اژه یکی از بی نظیر ارین صحنه های طبیعت را به روخ هر ببنده می کشد، در بدو ورود به شهر مارماریس منظریی بی بدیل از هر انچه که زیبایی در یک قاب می کنجد در جلو چشم شما خواهد امد.

چگونه به مارماریس سفر کنیم

برای سفر به مارماریس راههای مختلفی وجود دار چون این شهر زیبا در نزدیک بسیاری از شهرهای و راهای ارتباطی هوایی و زمینی می باشد. بهترین راه رسیدن به مارماریس، فرودگاه بین اللمللی ازمیر، بدروم و فرودگاه دالامان می باشد که فرودگاه دالامان با فاصله 90 کیلومتر از مرکز شهر مارماریس بهترین و راحت ترین راه برای این شهر می باشد. شاید شما هم مثل من از جمله ادمهایی باشید که دوست ندارید فاصله ها با کیلومتر گفته بشه برای همین من فاصله های زمانی رو برای شما انتخاب کردم:

 • فاصله فرودگاه ازمیر یا ادنان مندرس تا مارماریس 3:30
 • فاصله فرودگاه بدروم یه میلاس تا مارماریس 1:50
 • فاصله فرودگاه مارماریس یا دالامان 1 ساعت

بهترین هتلهای شهر مارماریس

شهر مارماریس دارای هتلهای بسیار زیا دی از هتل اپارتمان تا هتلهای لوکس پنج ستاره که بسیار از این هتلها بصورت خدمات کامل همراه با صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی می باشد. از جمله هتلهای لوکس و 5 ستاره شهر زیبای مارماریس می توان به هتل اورکا لوتوس، گرند یازجی کلاب توربان، گرین نیچر دیاموند، هتل الگانس، هتل ایدال پرایم بیچ، هتل د مارس و یکی از لوکس ترین هتلهای شهر مارماریس هتل هیلتون دالامان از خدمات فوق العاد ویژه برای مسافرین می باشد.

تورهای شهر مارماریس 

سالها بود که تورهای شهر مارماریس از طریق فرودگاه ازمیر انجام میشود و در این 2 سال اخیر با اجرای پروازهای مستقیم به فرودگاه دالامان این امکان بسیار عالی برای مسافرین این شهر زیبا محیا شده است. دلیل انتخاب این فرودگاه رمدرن نزدیکی ان به شهر مارماریس و شهر زیبای فتیه و امکانات بی شماره در این فرودگاه با رستورانهای متعدد، کافی شاپ، فری شاپ و امکان دسترسی بسیار اسان با اتوبوسهای مخصوص این فرودگاه به زیباترین شهرهای نزدیک است.

قیمتهای هتلهای مارماریس 

اگر قصد مقایسه شهر مارماریس با دیگر شهرهای توریستی ترکیه رو داشته باشیم . یه مقدار زیادی در خق این شهر اجحاف کردیم پس در نتیجه در سفر به مارماریس شما به زیباترین شهر ترکیه سفر کردید و از این زیبایی بی نظیر لذت ببرید ولی در مقایسه نرخهای هتلها میان شهرهای ساحلی ترکیه نرخ های بسیار مناسبی دارد و شما با یک هزینه منطقی می توانید یک تعطیلات رویایی داشته باشید در ضمن هتلهای 3 و 4 ستاره این شهر نسبت به دیگر شهرها دیگر کیفیت بهتری دارد. شما عزیزان میتوانید برای مشاهده ویدیو های هتل ها به لینک زیر مراجعه نمایید

ویدیو های شباویز

بهترین فصل سفر به شهر مارماریس

مثل تمام شهرهای ساحلی ترکیه بهترین وقت سفر به شهرهای ساحلی تابستان می باشد ولی شهرهای انتالیا و مارماریس یه مقدار ازاین شرایط مستسنا می باشد اگر از سایتها و اپهای کنترول اب و هوا هم مشاهده کننید متوجه میشود که اب هوای مارماریس و انتالیا در یک شرایط قرار دارند و معمولا از ماه مارچ تا اواخر سپتامر اب و هوای عالی دارند.

تورهای مارماریس شامل چه مواردی هست

شباویز پرواز به عنوان مجری مستقیم تورهای مارماریس برترین هتلهای این شهر را در اختیار دارد .پکیجهای مارماریس بصورت زیر ارائه می شود:

 • پرواز رفت و برگشت مستقیم به فرودگاه دالامان
 • ترانسفر فرودگاهی به هتل
 • لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی 

مراکز خرید شهر مارماریس

شهر مارماریس مثل دیگر شهرهای ساحلی کشور ترکیه دارای مراکز خرید و مغازهای فراوان برای خرید بهترین پوشاک و سوغاتی برای مسافرین می باشد، یکی پاساژهای معروف این شهر که در مرکز شهر مارماریس قرار دارد پاساژپورت می باشد که بسیاری از برندها معروف در این پاساژ قرار گرفته. همین طور که در شهر قدم می زنید و از منظره زیبای داریا لذت می برید مغازهای بسیار زیادی به چشم می خورد که با برندهای مختلف در حال ارائه خدمات به مسافرین می باشد. ولی یکی از محلهای عالی برای خرید و قدم زدن و نشستن در رستورانها و بارهای شهر مارماریس منطقه مارینا می باشد. در این منطقه محل پارک کشتیهای مدرن شخصی و لنچهایی که بصورت روزانه شما رو به گشت دریایی برای شنا کردن در وسط دریای اژه  میبرند قرار گرفته و مراکز خرید بسیار زیادی در ان قرار گرفته و در کنار ان بازار معروف کاپالی چارشی وجود دارد که برای خرید ارزانتر و بصرفه وجود دارد. به طور کلی شما از مارماریس دست خالی بر نمی گردید.

تبدیل پول در شهر مارماریس

شما به راحتی و با قدم زدن از محل هتل خود و یا توسط دلموش ((مینی بوسهای کوچک 17 نفره)) و یا با تاکسی می توانید در مرکز شهر دلار و یا یوروی خود را در مغازهای مخصوص این کار که کم هم نیسا به لیر تبدیل کنید.

تفریحات شهر مارماریس

علاوه برای زیبایی بی وصف شهر مارماریس شما می توانید از یکی از بهترین تورهای این شهر یعنی سافاری که با جیپهای مخصوص انجام می شود استفاد کنید که این تور شامل گشت در کوهای اطراف شهر مارماریس و اب بازی با تفنگهای اب پاش بصورت گروهی لذت ببرید، کرایه دوچرخه و موتورهای برقی بهترین راه برای گشت زدن در کل منطقه مارمارسی است به شما پیشنهاد می کنم حتما به منطقه ایچملر سر بزنید و بهترین منظره زندگی خودتون عکس بگیرید، تورهای کشتی بصورت روزانه شما رو از منطقه مارینا به وسط دریا و جزایر کوچک در نزدیکی مارماریس می برد. در شهر مارماریس و نزدیک مارینا خیابانی وجود دار به نام بارلار سکاکی که تمام بارها و دیسکوهای این شهر در انجا قرار گرفته است و هر شب تا صبح یکی از مناطق بیدار شهر مارماریس می باشد. رافتینگ یکی دیگرز مهیج ترین تورهای تفریحی شهر مارماریس می باشد در بین شهرهای ترکیه زبانزد است.

تلفنهای ضروری شهر مارماریس

 • آمبولانس:122
 • پلیس 155
 • پلیس ساحلی 158
 • اتش نشانی 110
 • پلیس ترافیک 154

چگونه تور مارماریس رو رزرو کنیم

بهترین راه برای رزرواسیون تور شهر مارماریس مشاهده سایت شباویز پرواز به ادرس (www.shabaviztour.com) می باشد که همیشه به روز و با بهترین نرخها به شما کمک می کند بهترین نرخ رو برای خودتون انتخاب کنید در ضمن کارشناس های ما از ساعت 9 صبح الی 18 و بعد از ان کارشناسهای پشتیبانی ما با مبایلهای جواب گوی شما خواهند بود.

تورهای ترکیبی شهر مارماریس

شاید برای مسافرین جالب باشد که یکی از بهترین تورهای شهر مارماریس تور ترکیبی مارماریس و ازمیر می باشد به دلیل نزدیکی شهر مارماریس به بسیاری از شهرهای زیبای ترکیه این امکان وجود دارد که تورها به صورت 4 شب مارماریس و 2 شب ازمیر اجرا شود در نوروز1402 این طور بصورت بالا قابل اجرا می باشد.

ارزانترین راه سفر به مارماریس

بهترین و ارزانترین راه سفر به شهر مارماریس استفاده از پروازهای مستقیم و هتلهای 4 ستاره و یا 5 ستاره ارزان که کیفیت این هتلها از طرف شباویز پرواز مور تائید می باشد.

چگونه از کیفیت هتلهای شهر مارماریس مطمئن شویم 

بهترین راه برای این کار مشاهده هتلها در سایتهای معتبر همچون تریپ ادوایزر و بوکینگ می باشد و شباویز پرواز به شما این اطمینان را می دهد که هتلهایی که در اختیار این شرکت می باشد از کیفیت بالا و کنترول شده از طرف اپراتوهای خود است استفاده می کند.

سوالات متداول

6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR