31 فروردین ، 1396

در این مقاله از تجهیزات سفر با سالید گری، یک کوله پشتی با بدنه سخت و طراحی فضایی آشنا می‌شوید.


    تجهیزات سفر: چمدان امریکن توریستر بون ایر

سالید گری (Solid Gray)، بدون شک، یکی از بهترین کوله‌پشتی‌هایی است که بدنه‌ای سخت و محکم دارند. این کیف در طیف وسیعی از رنگ‌ها تولید می‌شود تا پاسخگوی سلیقه‌‌های مختلف باشد. سبکی و کارایی بالا در طراحی چند وجهی آن به خوبی ادغام شده‌اند. این کوله‌ سبک، با دوام و محافظی ایده‌ال برای وسایل با ارزش شما است. در یک کلام، سالید گری بیشتر شبیه کیفی است که از دنیای آینده آمده باشد.

پوشش خارجی فوق‌العاده قوی آن از جنس پلاستیک باکیفیت پلیمری است و بر خلاف کوله پشتی‌های معمول، شبیه به چمدان‌ باز می‌شود. به محض باز کردن کوله متوجه دو محفظه جداگانه با طراحی خاص و هوشمندانه می‌شوید. از هر قسمت می‌توانید برای نگهداری اشیاء با ارزش خود استفاده کنید. قابلیت تعویض تسمه، وجود یک دسته مخفی و شماره سریالی که روی بدنه حک شده است از ویژگی‌های اصلی این کوله به حساب می‌آیند. هر یک از جزئیات به کار رفته در طراحی و تولید، از ابتدای فرایند، با دقت و توجه بسیار انتخاب شده‌اند. به خاطر استفاده از مواد بسیار سبک در ساخت کوله می‌توانید بدون نگرانی از شکستن یا پاره شدن کوله آن را میلیون‌ها بار جمع کنید. ساختار منحصربه‌فرد سالید گری، عامل اصلی وزن اندک آن (تنها ۱۲۷۵ گرم) است. از این کوله می‌توانید برای حمل لپ تاپ‌های ۱۵/۶ اینچی و کمتر، استفاده کنید.

مشخصات

وزن: ۱۲۷۵ گرم

ابعاد خارجی: ۲۰۰ × ۳۲۰ × ۵۰۰ میلی‌متر

حجم: ۱۵ لیتر


طراحی تاشو نوآورانه سالید گری، آن را به یک کوله پشتی قوی و سبک با پوسته‌ای سخت تبدیل کرده است.

اشیاء ارزشمند خود را با خیال راحت درون کوله قرار دهید و از ایمنی آن‌ها اطمینان خاطر داشته باشید. در اطراف کیف، فوم‌های EPDM کار گذاشته شده و بندهای محافظ لپ‌تاپ و تبلت نیز درون کوله تعبیه شده است.

تقسیم‌بندی هوشمندانه

با وجود چندین بخش مختلف در طراحی این کیف، دسترسی آسان به اشیاء کوچک و تلفن همراه خود خواهید داشت. همچنین، بیشترین میزان فضا برای قرار دادن وسایل و لوازم خود دارید.

38ab73d3_8c20_4dea_9d8c_733c55a085f6

به راحتی و تنها با یک فشار کوچک می‌توانید دو بند کوله را وصل یا باز کنید.


همچنین بندهای کوله در چندین رنگ مختلف تولید می‌شوند که می‌توانید از این میان یک یا چندین رنگ را تهیه کنید.

گیره‌هایی که برای چفت و بست کوله طراحی شده‌ند نیز از جنس خود کوله یعنی یک نوع پلیمر بسیار باکیفیت است.

3_1

دسته بسیار راحت کوله، در صورتی که نیازی به آن نداشته باشید در کوله مخفی می‌شود. این دسته مخفی‌شونده از جنس پلاستیک سخت POM است و مانند بدنه کوله بسیار مقاوم است.

4_2

طراحی کوله پشتی سالید گری ترکیبی هوشمندانه از اشکال ظاهری جانوارنی چون حشرات با ساختار چندضلعی است. این ساختار منحصربه‌فرد وجود سخت‌ترین پوسته ممکن با نازک‌ترین لایه‌ از مواد را امکان‌پذیر می‌سازد.
38ab73d3_8c20_4dea_9d8c_733c55a085f6
این کوله پشتی عمر طوانی‌ خواهد داشت و انتظار می‌رود سال‌‌ها بدون بروز مشکل از آن استفاده کنید و لذت ببرید. در نهایت، پس از سال‌ها استفاده قابلیت بازیافت سالید گری به مواد باکیفیت وجود دارد.
f5736ad0_6fc4_4a03_b213_ac0c86114c45
ناشر: آژانس مسافرتی شباویز پرواز
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR