02 اسفند ، 1401

قطر ایرویز یک شرکت حمل مسافراز طریق خطوط هوایی است که حدود 50 درصد از سهام آن در اختیار امیر قطر می باشد . قطر ایرویز حامل پرچم قطر و یکی از امن ترین و بهترین خطوط هوایی جهان می باشد و مرکز آن فرودگاه دوحه پایتخت قطر است ، دفتر اصلی آن در برج قطر ایرویز نیز در دوحه واقع شده است ناوگان قطر ایرویز از 94 هواپیما تشکیل شده است و به 110 مقصد بین المللی در سرتاسر دنیا پرواز دارد ، این مقاصد در آفریقا ، آسیای میانه ، اروپا ، آسیای دور ، آسیای جنوبی ، خاورمیانه ، آمریکای شمالی و جنوبی وقاره اقیانوسیه قرار داردند قطر ایرویز جزو تنها 5 شرکت هواپیمایی است که موسسهSKYTRAX پنج ستاره ی تاپ رده بندی شده اند .همچنین این شرکت در نمایشگاه هوایی پاریس به عنوان ایرلاین سال 2010 انتخاب شد این شرکت هم اکنون حدود 19000 کارمند دارد که 13000 تا از آن ها به طور مستقیم در شرکت و بقیه در شرکت های تابع مشغول فعالیت اند ، قطر ایرویز به سرعت در حال رشد است و شرکت جوانی به شمار می آید 

قوانین قطر ایرویز :

1. جرایم کنسلی قبل و بعد از پرواز با پرداخت جریمه کنسلی قابل استرداد است ، هنگام رزرو یا خرید بلیت به صورت آنلاین قوانین را مرور فرمائید .

2 .تغییر تاریخ با پرداخت جریمه امکان پذیر است و این جریمه بسته به کلاس پروازی متغیر بوده و مابه التفاوت نرخ به آن افزوده خواهد شد.

3. جرایم NOSHOW افزون به جرایم تغیر تاریخ و کنسلی قابل محاسبه و دریافت خواهد بود .

4. امکان استفاده از هتل به صورت رایگان در دوحه برای پرواز های با توقف بیشتر از 8 ساعت در کابین انحصاری به هنگام استفاده از نرخ های تخفیف دار وجود ندارد .

QATAR8_SHABAVIZ

QATAR4_SHABAVIZ

QATAR2_SHABAVIZ

QATAR3_SHABAVIZ

ناشر: شباویز
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR