هتل کراتوس پرمیوم چاتالکوی

چاتالکوی

امکانات هتل

  • حمام ترکی ( هزینه اضافی )
  • جت اسکی

توضیحات

هتل کراتوس پرمیوم ( HOTEL CRETOS PREMIUM  )

این هتل لوکش شامل استخر روباز در امتداد درختان نخل و از سوی دیگر مشرف به دریای مدیترانه است ، آبگرم در مانی خاص و یک ساحل خصوصی نیز دارد ، بالکن ها و تلویزون های صفحه تخت نیز در تمام اتاق های مدرن گنجانده شده است .

در اتاق های بزرگ هتل که همگگی مجهز به تهویه هوا هستند ، فضایی مخصوص نشستن و دسترسی رایگان به اینتذنت WI-FI فراهم شده است ، هرکدام از اتاق ها دارای حمام مدرن و دمپایی وشوار هستند .

امکانات آب گرم در هتل کراتوس پرمیوم شامل سونا ، حمام ترکی ، ماساژ با شکلات و طلای 24 عیار می باشندو مهمانان می توانند با برنامه ورزسی به تمدد اعصاب پرداخته و یا از تمرین در مرکز تناسب اندادم  لذت ببرند .

غذاهای بین المملی و میان وعده های روز یک شنبه در رستوران EDEN سرو می شود ، در شیرینی فروشی سوسا ، می توانید کیک های تازه پخته شده و انواع کلوچه را بچشید در باشگاه ساحلی نیز کافه های روباز و داخلی و چندین رستوران متنوع موجود است .

هتل کراتوس پرمیوم ، کافه ها و امکانات آب گرم آن همگی دارای پارکینگ رایگان هستندو تنها 4 دقیقه رانندگی تا مرکز گیرنه دارند . فرودگا هارجان نیز در فاصله ی 30 دقیقه ای هتل واقع شده است .


سایر هتل‌های قبرس شمالی

تور های موجود برای هتل کراتوس پرمیوم

مشاوره رایگان