زیباترین پائیز دنیا

جاهای دیدنی 20 آذر ، 1395 5 دقیقه
دیگه چیزی به پایان فصل نفس گیر پاییز نموده. پاییزی که تمام برگ های درختان به رنگ های قرمز و نارنجی تبدیل میشن و زیر پاهای رهگذران خش خش می کنن. همون فصل زیبایی که می تونی ساعتها از پنجره به بیرون نگاه کنی و خسته نشی.
shabaviz1

خیلی ها تونستن نهایت لذت رو از این فصل دلربا ببرن و به جاهایی سفر کنن که تو این فصل جذاب ترو فریبنده تر هستن. اما متاسفانه خیلی ها هم نتونستن زیبایی های پاییز رو جاهای خاص لمس کنن و به علت درگیری های کاری و ... فصل نارنجی رو تو خیابان ها و کوچه های محله شون دنبال کردن.
 به جایی خیلی دور در کشور لهستان به اسم Złoty Potok که یه خیابان معروف به اسم خیابان افرا داره با پاییزی سحرانگیز. خیابانی که فصل پاییزش از همیشه جذاب ترو فریبنده تره و حسابی جادوت می کنه. خیابانی که تو فصل پاییز جور دیگه ای خودشو نشون میده و دلربایی می کنه. خیابانی که دو طرفش پر شدن از درختان بزرگ و تنومند افرا با برگ های زیبا و خوشگلی که ورودتون رو خوشامد میگن. خیابانی پر از رنگ های سبز، زرد، قرمز و نارنجی.

shabaviz3

این خیابان تو فصل پاییز میزبان خیلی از مسافرا و توریست هاست. توریست هایی که در حال عکاسی کردن و لذت بردن هستن.
خب مسلما دسترسی به اینجا برای خیلی از ماها مقدور نیست؛ به خاطر همین چند تا از بهترین عکس ها رو برای شما فراهم کردیم تا با هم و درکنار هم ببینیم و مست بشیم و لذت ببریم.

منبع :همگردی

مشاوره رایگان