27 فروردین ، 1396
باغ ایرانی یکی از دیدنی‌های زیبای تهران است که اگر تا به حال به آن سر نزده‌‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این گزارش تصویری کجارو را از دست ندهید.

6

به تکه‌ای از بهشت می‌ماند! یک باغ زیبا و سرسبز در دل یک منطقه قدیمی در تهران که حتی فضای محله‌های اطراف را هم تحت تاثیر خود قرار داده است. شاید دیدن چنین فضای فرح‌بخش و زیبایی در دل دود و شلوغی و ازدحام پایتخت برای هیچ‌کس قابل باور نباشد. اگر قبلا به این باغ زیبا سر نزده‌اید پیشنهاد می‌کنیم تا گل‌های لاله آن تر و تازه هستند، از آن دیدن کنید. امروز ما هم با تصاویری دیدنی از باغ ایرانی و لاله‌های رنگارنگ آن، که بسیار زیبا و منظم کاشته شده‌اند با شما هستیم. با این توضیح که به زودی در یک گزارش اختصاصی به معرفی باغ ایرانی و راه‌های دسترسی به آن خواهیم پرداخت.

2


بوستان باغ ایرانی دارای دو ورودی اصلی با سردرهای زیبا در ضلع شرقی و غربی و دو ورودی فرعی در ضلع جنوبی و جنوب غربی است. این باغ در منطقه ده ونک، خیابان شیخ بهایی شمالی، ۲۰ متری پیروزان، کوچه شهید صابری قرار دارد.

56
اگر تاکنون فرصت بازدید از باغ ایرانی را نداشته‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در فصل بهار به آن سر بزنید و با گل‌های لاله بهاری عکس یادگاری بگیرید و از فضای زیبای آن لذت ببرید. شما چه نقاطی از شهر را سراغ دارید که در آن‌ها گل لاله کاشته شده باشد؟ محدوده آن را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید.
ناشر: آژانس مسافرتی شباویز پرواز
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR