08 تیر ، 1396
آبشار بشر واقع در دبی مال یکی از جاذبه‌های این مجتمع عظیم تجاری تفریحی است

دبی مال، یکی از بزرگترین مراکز چند منظوره خرید و تفریح در دبی است که از انواع برندهای مطرح بین‌المللی گرفته تا مرکز بازی‌های کامپیوتری، و حتی اسکلت چند هزار ساله دایناسور را در دبی مال می‌توان پیدا کرد. چه گردشگر باشید و چه ساکن شهر دبی، بدون شک دبی مال یکی از مقاصد خرید و تفریح شما خواهد بود. اگرچه چشم بازدیدکنندگان به دنبال ویترین مغازه‌ها، پیست اسکی و یا آکواریوم دبی مال است ولی قطعاً آبشار بشر که در قلب دبی مال قرار گرفته است و با طراحی منحصر به فرد و هنرمندانه نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند.

8

صدای ریزش آب به همراه نور خورشید که از پنجره‌های عظیم مجتمع بر سطح آبشار می‌تابد تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای تماشاگران آبشار به همراه دارد.این آبشار مصنوعی عظیم که در آن آب در یک چرخه گردشی بر روی دیواری استوانه‌ای شکل به قطر ۳۰ متر و ارتفاع ۲۴ متر می‌ریزد از تمامی ۴ طبقه دبی مال قابل مشاهده است. به عبارت دیگر آبشار بشر کل ارتفاع داخلی دبی مال را شامل می‌شود.

8
در تمامی آبشار گردشگران شاهد مجسمه‌هایی از جنس فایبر گلاس هستند که به طرز هنرمندانه‌ای به شکل شیرجه زدن از آبشار در طول آبشار جایگزین شده‌اند و جلوه‌ای خاص به این آبشار داده‌اند.

8


همچنین با قراردادن گلدان‌هایی از درختان نخل در حاشیه این آبشار برای بیننده یک محیط بیابانی القاء می‌شود که با صدای آب و نمای آبشار تضاد هنری خاصی ایجاد می‌کند.

در بازدید از مرکز تفریحی و خرید دبی مال بازدید از این آبشار زیبا را فراموش نکنید.

منبع : کجارو

ناشر: آژانس مسافرتی شباویز پرواز
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR