تور ازمیر نوروز 1403

تور ازمیرنوروز 1403 ویژه تعطیلات عید

شاید برای همه کسانیکه که ترکیه رو می شناسند تور ازمیر نوروز یک نام اشنا می باشد امروز درباره این شهر زیبا صحبت خواهیم کرد، شهر ازمیرسومین شهر بزرگ کشور ترکیه و قلب صنعتی این کشور می باشد، این شهر زبیا در کنار دریای سیاه و موقغیت بسیار عالی موقغیت خاصی رو به این شهر میدهد شما می توانید با یک رانندگی چند ساعته به چند شهر زیبا مانند کوش اداسی، چشمه، بدروم، مارماریس، الاچاتی و اک یاکا سفر کنید.

بهترین زمان سفر به ازمیر

ازمیر شهری است که در چهار فصل سال میزبان مسافرین می باشد. این شهر با دار بودن هتل های فراوان و مراکز خرید بسیار لوکس و نمایشگاهای بین االمللی همیشه شهری فعال و بی نظیر می باشد.

سفر ارزان با تور ازمیر نوروز

شهر ازمیر با نرخ های مناسب هتل های خود رقیب بسیار خوب شهر استانبول می باشد کیفیت هتل های شهر ازمیر بسیار نسبیت به شهر استانبول بالاتر است و نرخ هایی که ارائه می کنند به مراتب بهتر از شهر استانبول است. اکثر هتل های شهر ازمیر در منطقه السانجاک و کناک می باشد این دو منطقه مرکزیت شهر ازمیر را تشکیل می دهد.

رفت و امد در شهر ازمیر

شهر ازمیر از جمله شهرهایی ترکیه می باشد که در ضمینه حمل و نقل ید طولایی دار مترو . اتوبوس . دولموش و تاکسی و کشتی هایی با نام واپور که شما را از این طرف ازمیر به ان طرف ازمیر می رساند شکل شهر ازمیر به شکل یو و یا نعل اسب می باشد 
که به راحتی با این کشتی ها قابل رفت و امد است.

تور ازمیر هتل یو آل

بسیاری از مسافرین در شهر ازمیر به دنبال هتل های یوال هستند ولی شهر ازمیر مانند استانبول فقط سرویس صبحانه ارائه می کند ولی مسافرین در این شهر با حداقل نرخ می توانند از بسیاری از رستورانهای ارزان تا گران قیمت استفاده کنند. یه پیشنهاد حتما از رستورانهای منطقه السنجاک و کناک که در کنار هم قرار گرفتن استفتده کنید. برای خرید تور ازمیر با کارشناسان شباویز تماس بگیرید.

دسترسی ازمیر به دیگر شهرها 

دسترسی شهر ازمیر به دیگر شهر بسیار اسان می باشد و شما با خرید بلیط اتوبوس به راحتی و با مسافت ساعتی 2 یا 3 ساعت به راحتی به شهرهای مارماریس، بدروم، کوش اداسی، چشمه و الاچاتی دسترسی خواهید داشت. شباویز پرواز در تهیه بلیط اتوبوس و رزرو هتل می تواند به شما کمک کند.

نحوه رزرو تور ازمیر نوروز

شزکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز با در دست داشت پروازهای مستقیم به شهر ازمیر و گارانتی هتل های این شهر در طول سال خدمات این تور رای برای شما محیا می کند شما می توانید با کارشناسان ما از ساعت 8:30 الی 18 با شمارهای دفتر و بعداز این تایم با شماره موبایلهای پشتیبانی ما تماس بگیرید و برای سوالات خود درباره هتل های ازمیر و تورها در تماس باشید.

خدمات تور ازمیر نوروز در شباویز پرواز

  • پرواز رفت و برگشت به شهر ازمیر
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی
  • رزرواسیون هتل همراه با صبحانه 

در ضمن شباویز پرواز در ایام نوروز و تابستان نسبت به برگزاری تور خارجی شهرهای ساحلی همراه با ازمیر را برای شما در نظر دارد:

  • مانند تورهای :ازمیر+کوش اداسی . ازمیر +مارماریس
6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR