هتل هیلتون دالامان مارماریس

امکانات هتل
حمام ترکی ( هزینه اضافی )
هاکی ( هزینه اضافی )
والیبال
جت اسکی
رومانیایی
آذربایجانی
بدمینتون
گلف ( هزینه اضافی )
شاتل فرودگاهی ( هزینه اضافی )
زمین بازی کودکان
ورزش های آبی ( هزینه اضافی )
ورزش های آبی
بدمینتون ( هزینه اضافی )
کالسکه
امکانات ورزشی و تفریحی
پارک آبی ( هزینه اضافی )

هتل هیلتون دالامان  (HILTON DALAMAN )

هتل هیلتون دالامان پنج ستاره (HILTON DALAMAN ) در شهر زیبای مارماریس واقع شده است . بهترین هتل در میان هتل های مارماریس ، هتل هیلتون دالامان می باشد .فاصله هتل مجلل هیلتون دالامان تا فرودگاه بین المللی دالامان 15 کیلومتر فاصله دارد . هتل 650 متر ساحل اختصاصی دارد .هتل هیلتون دالامان رستوران های متفاوتی دارد. در ادامه به چند نوع از رستوران ها اشاره می کنیم:

رستوران اصلی هتل هیلتون دالامان لژ های خانوادگی در فضای باز و محیط های سرپوشیده دارد ، این رستوران با طرح های عثمانی تزیین شده است.در این رستوران انواع غذاهای بین المللی و ترک سرو می شود. در رستوران هایی که به صورت A'LA CARTE RESTAURANT انواع غذاهای هندی ، غذاهای دریایی (به صورت فصلی) ، غذاهای ترکی (به صورت فصلی)، غذاهای ایتالیایی  سرو می شود. هتل هیلتون دالامان مارماریس با ارائه غذاهای بین المللی و ترک تمام سعی خود را کرده است تا مورد رضایت همه ی سلیقه ها باشد.هتل هیلتون دالامان مارماریس از شما دعوت می کند تا تعطیلات خود را در این هتل بگذرانید.

از جمله امکانات هتل هیلتون دالامان مارماریس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

10 استخر . کلاب برای کودکان . 23 رستوران و بار ، 6000 متر مربع اسپا با بخار ، جکوزی ، حمام ترکی ،...

از جمله تفریحات هتل هیلتون دالامان مارماریس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

فوتبال ، تنیس ، اسکواچ ، والیبال ساحلی ، ...

  DAYTIME ACTIVITIES ,EVENING ACTIVITIES , FITNESS CENTER , TENNIS , WATER SPORTS , DIVING SCHOOL , ENTERTAINMENT PROGRA

  انواع استخر های هتل هیلتون دالامان مارماریس :

   استخر اصلی، استخر دلوکس، استخر سرپوشیده

   در وصف استخر های هیلتون دالامان مارماریس مختصر توضیحاتی گفته می شود، اما نکته ای که شما باید بدانید این است که توضیحات تک تک این استخر ها در سایت هتل هیلتون دالامان آمده است و به صورت جزئی و خیلی دقیق اطلاعات ثبت شده است.

   استخر های اصلی هتل هیلتون دالامان مارماریس :


   دو استخر اصلی دارد . یکی از استخر ها با مساحت 3200 متر مربع و عمق استخر 1.40 متر می باشد . این استخر در وسط باغ می باشد و ورزش های آبی ژیمناستیک و بسکتبال و بازی هایی که با توپ انجام می شود ، در این استخر برگزار می شود. در این استخر مساحتی به اندازه 25 متر مربع وجود دارد که می توانید به راحتی فقط در آن شنا کنید.  استخر اصلی دوم هتل هیلتون دالامان به مساحت 705 متر مربع به عمق 1.40 متر می باشد. این استخر در کنار استخر اصلی اول قرار دارد. در فاصله ی 5 متری از استخر اصلی دوم ، استخر کودکان با مساحت 165 متر مربع و عمق 38 سانتی متر قرار دارد.

   استخر دلوکس هتل هیلتون دالامان
   استخر باریکی است که کنار اتاق و باغ قرار دارد. بعضی از سوئیت ها نیز به این استخر راه دارند.

   استخر سرپوشیده هتل هیلتون دالامان مارماریس :


   یکی از استخر های سرپوشیده مساحتی به اندازه 255 مترمربع  با عمق 1.40 متر می باشد. یکی دیگر از استخر های سرپوشیده 110 متر مربع مساحت و 1.40 متر عمق دارد.

   تمامی جزئیات در مورد استخر های مورد نظر شما در سایت هتل هیلتون دالامان نوشته شده است.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اصلی هیلتون دالامان مراجعه بفرمایید.

   هتل هیلتون دالامان مارماریس تمام امکانات رفاهی و آسایش شما عزیزان را مهیا کرده است. خانه های تابستانی یا بهتر بگوییم آلاچیق های تابستانی پذیرای شما ایرانی های عزیز خواهد بود.  انواع این آلاچیق های تابستانی :

    MINI و KING و GRAND

    شما هر تعدادی که باشید مثلا با خانواده خود یا فقط دوست خود یا همسرتان بخواهید از این آلاچیق ها استفاده کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت زیرا سایز این آلاچیق ها متفاوت است و بسیار زیبا تزیین شده و تمام امکانات رفاهی از قبیل صندلی یا تخت آفتاب گرفتن در کنار آنها مهیا است و شما می توانید از فضای باز لذت ببرید. در کنار آلاچیق های هیلتون دالامان غذا و نوشیدنی ارائه می شود و می توانید در خانه های تابستانی غذا و نوشیدنی میل بفرمایید.

     مراکز سلامتی ، تندرستی و آرامش هتل هیلتون دالامان مارماریس :

    مجموعه های زیاد و متنوعی در هیلتون دالامان در رابطه با ماساژ ، حمام ها ، سونا ، ویتامین بار و ... آماده خدمت رسانی به شما مهیا شده است. آبگرم ELYSION  شامل دو طبقه است ، طبقه پایین این مرکز 1500 متر مربع مساحت دارد و طبقه بالا آن 790 متر مربع می باشد. حمام ترکی ، حمام ترکی VIP ، سونا ، ویتامین بار ، دو تا اتاق ماساژ VIP، 6 اتاق کلاسیک ماساژ ، 2 اتاق ماساژ تایلندی ، 2 اتاق ماساژ آیودودا و ... در این مجموعه قرار دارد.

     انواع ماساژهای هیلتون دالامان مارماریس :


    ELYSION MASSAGES :

    • HOROSCOES MASSAGE
    • CANDLE MASSAGE
    • FAR-EAST MASSAGE
    • TRADITIONAL BALI MASSAGE
    • BALI MASSAGE WITHOUT OIL
    • MANDARA MASSAGE
    • THAI MASSAGE
    • SHIATSU
    • ABHYANGA
    • SHIRODHARA
    • SCHIROABHYONGA
    • ABHYANGA SENKRON
    • LOMI LOMI NOI
    OTHER MASSAGES :
    • CLASSICAL MASSAGE
    • SPORTS MASSAGE
    • RECREATION MASSAGE
    • AROMATHERAPY
    • REFLEXOLOAAY FOR FEET
    • LA STONE THERAPY
    • ANTI-CELLLULITIS MASSAGE

    هتل هیلتون دالامان به هتلهای Family Life Tropical , Holiday Village Turkey , Dalaman Hilton Golf Otel , Sangerme Plaji نزدیک می باشد.

    برای اطلاعات بیشتر به لینک مراجعه کنید


    https://www.shabaviztour.com/tour/marmaris


     6Ld9QeYjAAAAAA6n-aXWvOcAqXqdJM_-zuKt72QR